/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Maciej Wolski blisko Polonii
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2026 18:38

29-letni boczny pomocnik Maciej Wolski znalazł się w kręgu zainteresowań Polonii Bytom i jak udało nam się ustalić, do podpisania umowy pozostało już niewiele szczegółów. Przed niespełna godziną za pośrednictwem oficjalnej strony www dotychczasowy klub Wolskiego, tj. Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformował o nieprzedłużaniu wygasającej z dniem 30 czerwca umowy. W minionym sezonie Wolski rozegrał 19 ligowych spotkań w ekstraklasie, zanotował w nich 1 asystę.

Więcej…
 
Kacper Łoś na celowniku Polonii
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2026 13:05

Jak udało nam się dowiedzieć, 26-letni defensywny pomocnik Pogoni Grodzisk Mazowiecki Kacper Łoś znalazł się na celowniku Polonii Bytom. Wychowanek Polonii Warszawa jest zawodnikiem Pogoni od 6 lat, w minionym sezonie był kapitanem beniaminka I ligi, dla którego rozegrał 33 ligowe spotkania, strzelił w nich 2 gole, dołożył też 2 asysty. Łoś, któremu z końcem czerwca wygasa kontrakt z Pogonią, to wszechstronny gracz, może występować również na środku defensywy.

Więcej…
 
Jakub Jeleń testowany w Bytomiu
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2026 12:17

22-letni napastnik rezerw Górnika Zabrze Jakub Jeleń pojawił się dziś na treningu pierwszej drużyny Polonii Bytom. Wiosną minionego sezonu młody zawodnik był wypożyczony do II-ligowego KKS-u 1925 Kalisz, dla którego rozegrał 14 spotkań, strzelił w nich 5 goli.

Więcej…
 
Aleksander Gajgier blisko przejścia do Polonii
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2026 12:00

Kilku środkowych obrońców z końcem minionego sezonu pożegnało się z Polonią Bytom, dlatego priorytetem obecnie jest sprowadzić ich następców. Jak udało nam się ustalić, blisko transferu do klubu jest 22-letni defensor Pogoni Grodzisk Mazowiecki Aleksander Gajgier. W zakończonym niedawno sezonie Gajgier rozegrał 32 spotkania, strzelił w nich 2 gole.

Więcej…
 
Filip Zwoliński trenuje z Polonią
Wpisany przez cloner   
piątek, 26 czerwca 2026 20:49

19-letni bramkarz II-ligowej Resovii Filip Zwoliński trenuje obecnie z pierwszym zespołem Polonii Bytom. Młody golkiper w minionym sezonie dla rzeszowian rozegrał zaledwie 1 ligowy mecz. 

Więcej…
 
Polonia zainteresowana Mateuszem Pruchniewskim
Wpisany przez cloner   
piątek, 26 czerwca 2026 19:19

Przed godziną Lech Poznań poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony www o przedłużeniu umowy z 19-letnim bramkarzem Mateuszem Pruchniewskim aż do 2030 roku. Jak udało nam się ustalić, młodym golkiperem "Kolejorza" zainteresowanie wyraża Polonia Bytom, która chętnie wypożyczyłaby go na najbliższy rok. W minionym sezonie Pruchniewski rozegrał 13 meczów w III-ligowych rezerwach (+ 1 mecz okręgowego PP), wcześniej przez rok występował w I-ligowej Pogoni Siedlce, dla której rozegrał 20 meczów.

Więcej…
 
Sparing z MFK Karviná odwołany
Wpisany przez cloner   
czwartek, 25 czerwca 2026 14:20

Jak poinformowała oficjalna strona www Polonii Bytom, sobotni sparing z czeskim MFK Karviná, który miał zostać rozegrany w Petrovicach u Karviné na stadionie miejscowego TJ Lokomotiva, został odwołany. Podopieczni trenera Konrada Geregi odbędą standardową jednostkę treningową.

Więcej…
 
Polonia zainteresowana Michałem Kaputem
Wpisany przez cloner   
środa, 24 czerwca 2026 17:26

Jak udało nam się ustalić, 28-letni środkowy pomocnik Michał Kaput znalazł się w kręgu zainteresowań sztabu szkoleniowego Polonii Bytom. Doświadczony zawodnik ma na swoim koncie 115 meczów w ekstraklasie, a ostatnio reprezentował barwy Radomiaka Radom, z którym to klubem wygasa mu kontrakt z końcem czerwca.

Więcej…
 
Mikuláš Bakaľa w MFK Dukla Bańska Bystrzyca
Wpisany przez cloner   
wtorek, 23 czerwca 2026 14:53

25-letni defensywny pomocnik Mikuláš Bakaľa, który przez ostatni sezon reprezentował barwy Polonii Bytom, został nowym graczem MFK Dukla Bańska Bystrzyca - poinformował słowacki klub za pośrednictwem social mediów. Dla niebiesko-czerwonych Bakaľa rozegrał 17 ligowych spotkań, zanotował w nich 1 asystę. Dziękujemy za grę w Bytomiu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!

Więcej…
 
Dominik Frelek blisko przejścia do Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 26 czerwca 2026 18:49

Jeszcze w trakcie poprzedniego tzw. "okienka transferowego" media informowały, my tę wiadomość potwierdzaliśmy, że Polonia Bytom jest zainteresowana sprowadzeniem 24-letniego ofensywnego pomocnika II-ligowej Olimpii Grudziądz, Dominika Frelka. Jak udało nam się ustalić, transfer definitywny skutecznego zawodnika jest już blisko finalizacji i lada dzień ma zostać ogłoszony. Frelek, który ma w swoim CV m.in. 9 spotkań rozegranych w ekstraklasie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, w minionym sezonie rozegrał 31 ligowych meczów, strzelił w nich 13 goli, dołożył 5 asyst.

Więcej…
 
Jakub Rajczykowski w Świcie Szczecin
Wpisany przez cloner   
czwartek, 25 czerwca 2026 10:42

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni, 21-letni bramkarz Jakub Rajczykowski, który w rundzie wiosennej minionego sezonu był wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Polonii Bytom, sezon 2026/2027 spędzi w II-ligowym Świcie Szczecin, również na zasadzie transferu czasowego.

Więcej…
 
Polonia II Bytom - UKS Ruch Radzionków 1-3 (0-1)
Wpisany przez cloner   
wtorek, 23 czerwca 2026 22:21

W minioną sobotę Polonia II Bytom rozegrała ostatni ligowy mecz sezonu 2025/2026 piłkarskiej Klasy Okręgowej. Podopieczni trenera Krzysztofa Hałgasa przegrali z UKS-em Ruch Radzionków 1-3 (0-1). Dla gości bramki strzelali: Patryk Borowiec w 7 minucie, Jakub Burda w 60 minucie oraz Jakub Kamiński w 85 minucie, natomiast honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Rostyslav Yuzva w 90 minucie spotkania. Drużyna rezerw zakończyła sezon na 11. miejscu z 47. punktami na koncie i utrzymała się w tabeli na kolejny sezon, w którym mamy nadzieję że powalczą o coś więcej niż tylko utrzymanie.

Więcej…
 
Trener Tomasz Olszewski w Legii Warszawa
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:45

41-letni trener przygotowania motorycznego Tomasz Olszewski, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Polonii Bytom odchodzi z klubu. Jak poinformowała dzisiaj oficjalna strona internetowa Legii Warszawa, od dziś Olszewski dołącza do sztabu pod kierownictwem trenera Marka Papszuna. Nazwisko nowego trenera od przygotowania motorycznego "Królowej Śląska" poznamy na dniach, jak udało nam się ustalić, ma nim być trener z doświadczeniem pracy w kilku klubach II ligi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 424