|
Wpisany przez cloner
|
|
piątek, 26 czerwca 2026 19:19 |
|
Przed godziną Lech Poznań poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony www o przedłużeniu umowy z 19-letnim bramkarzem Mateuszem Pruchniewskim aż do 2030 roku. Jak udało nam się ustalić, młodym golkiperem "Kolejorza" zainteresowanie wyraża Polonia Bytom, która chętnie wypożyczyłaby go na najbliższy rok. W minionym sezonie Pruchniewski rozegrał 13 meczów w III-ligowych rezerwach, wcześniej przez rok występował w I-ligowej Pogoni Siedlce, dla której rozegrał 20 meczów.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
piątek, 26 czerwca 2026 18:49 |
|
Jeszcze w trakcie poprzedniego tzw. "okienka transferowego" media informowały, my tę wiadomość potwierdzaliśmy, że Polonia Bytom jest zainteresowana sprowadzeniem 24-letniego ofensywnego pomocnika II-ligowej Olimpii Grudziądz, Dominika Frelka. Jak udało nam się ustalić, transfer definitywny skutecznego zawodnika jest już blisko finalizacji i lada dzień ma zostać ogłoszony. Frelek, który ma w swoim CV m.in. 9 spotkań rozegranych w ekstraklasie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, w minionym sezonie rozegrał 31 ligowych meczów, strzelił w nich 13 goli, dołożył 5 asyst.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
czwartek, 25 czerwca 2026 14:20 |
|
Jak poinformowała oficjalna strona www Polonii Bytom, sobotni sparing z czeskim MFK Karviná, który miał zostać rozegrany w Petrovicach u Karviné na stadionie miejscowego TJ Lokomotiva, został odwołany. Podopieczni trenera Konrada Geregi odbędą standardową jednostkę treningową.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
czwartek, 25 czerwca 2026 10:42 |
|
Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni, 21-letni bramkarz Jakub Rajczykowski, który w rundzie wiosennej minionego sezonu był wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Polonii Bytom, sezon 2026/2027 spędzi w II-ligowym Świcie Szczecin, również na zasadzie transferu czasowego.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
środa, 24 czerwca 2026 17:26 |
|
Jak udało nam się ustalić, 28-letni środkowy pomocnik Michał Kaput znalazł się w kręgu zainteresowań sztabu szkoleniowego Polonii Bytom. Doświadczony zawodnik ma na swoim koncie 115 meczów w ekstraklasie, a ostatnio reprezentował barwy Radomiaka Radom, z którym to klubem wygasa mu kontrakt z końcem czerwca.
|
|
Więcej…
|
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
wtorek, 23 czerwca 2026 22:21 |
|
W minioną sobotę Polonia II Bytom rozegrała ostatni ligowy mecz sezonu 2025/2026 piłkarskiej Klasy Okręgowej. Podopieczni trenera Krzysztofa Hałgasa przegrali z UKS-em Ruch Radzionków 1-3 (0-1). Dla gości bramki strzelali: Patryk Borowiec w 7 minucie, Jakub Burda w 60 minucie oraz Jakub Kamiński w 85 minucie, natomiast honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował Rostyslav Yuzva w 90 minucie spotkania. Drużyna rezerw zakończyła sezon na 11. miejscu z 47. punktami na koncie i utrzymała się w tabeli na kolejny sezon, w którym mamy nadzieję że powalczą o coś więcej niż tylko utrzymanie.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:45 |
|
41-letni trener przygotowania motorycznego Tomasz Olszewski, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu był członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Polonii Bytom odchodzi z klubu. Jak poinformowała dzisiaj oficjalna strona internetowa Legii Warszawa, od dziś Olszewski dołącza do sztabu pod kierownictwem trenera Marka Papszuna. Nazwisko nowego trenera od przygotowania motorycznego "Królowej Śląska" poznamy na dniach, jak udało nam się ustalić, ma nim być trener z doświadczeniem pracy w kilku klubach II ligi.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 21 czerwca 2026 10:04 |
|
21-letni bramkarz Jakub Rajczykowski, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu z Rakowa Częstochowa w Polonii Bytom, jest blisko ponownego wypożyczenia do II-ligowego Świtu Szczecin, w którym spędził 12 miesięcy, zanim trafił do "Królowej Śląska". Przypomnijmy, że Rajczykowski dla niebiesko-czerwonych rozegrał wiosną zaledwie 6 ligowych spotkań, w których puścił aż 14 bramek, niedawno bytomski klub poinformował o nieprzedłużaniu transferu czasowego.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 21 czerwca 2026 08:52 |
|
W rozegranym wczoraj pierwszym tego lata meczu sparingowym, rozegranym z okazji 105-lecia Gryfa Wejherowo, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Gryfem 1-0 (0-0) po golu Konrada Andrzejczaka w 89 minucie spotkania.
|
|
Więcej…
|
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
wtorek, 23 czerwca 2026 14:53 |
|
25-letni defensywny pomocnik Mikuláš Bakaľa, który przez ostatni sezon reprezentował barwy Polonii Bytom, został nowym graczem MFK Dukla Bańska Bystrzyca - poinformował słowacki klub za pośrednictwem social mediów. Dla niebiesko-czerwonych Bakaľa rozegrał 17 ligowych spotkań, zanotował w nich 1 asystę. Dziękujemy za grę w Bytomiu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:03 |
|
Jak udało nam się ustalić, Polonia Bytom zainteresowana jest sprowadzeniem do siebie 28-letniego ofensywnego pomocnika Andrzeja Trubehy, który w minionym sezonie rozegrał 21 ligowych spotkań (2 gole) dla Termaliki Nieciecza. Dziś spadkowicz z ekstraklasy opublikował pełną kadrę na przedsezonowe zgrupowanie i próżno tam szukać doświadczonego, urodzonego w ukraińskim Jaworowie, zawodnika, który może się pochwalić 52 spotkaniami w ekstraklasie (3 gole i 1 asysta), 65 spotkaniami w I lidze (12 goli i 4 asysty) oraz 53 spotkaniami w II lidze (10 goli i 3 asysty).
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 21 czerwca 2026 09:15 |
|
20-letni obrońca Maksym Stryukov jest obecnie testowany przez sztab szkoleniowy pierwszej drużyny Polonii Bytom. Jak poinformował Maciej Decowski-Niemiec z Podkarpacielive.pl, młody Ukrainiec wystąpił wczoraj w sparingu "Królowej Śląska" przeciwko Gryfowi. Od roku Stryukov pozostaje bez klubu, w tym czasie był testowany m.in. przez Stal Rzeszów i FC Zoryę Luhansk, ostatnio był zawodnikiem słowackiego FC ŠTK 1914 Šamorín, dla którego rozegrał 12 spotkań (II liga), w swoim CV ma również grę w zespole Hannover 96 U-19, a także 2 występy w reprezentacji Ukrainy U-19.
|
|
Więcej…
|
|
Wpisany przez cloner
|
|
sobota, 20 czerwca 2026 12:06 |
|
28-letni obrońca Polonii Bytom Grzegorz Szymusik podpisał nową roczną umowę, z opcją przedłużenia o kolejny sezon - poinformował klub na swojej stronie www. W minionym sezonie Szymusik rozegrał 23 ligowe spotkania, strzelił w nich 2 gole, dołożył 2 asysty. Życzymy kolejnych bardzo dobrych występów w niebiesko-czerwonych barwach.
|
|
Więcej…
|
|
|
|
|
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
|
|
Strona 1 z 424 |