/p>

Kolejne testy w Bytomiu, tym razem Bośniak!
Wpisany przez cloner   
sobota, 10 stycznia 2009 10:28
Na zgrupowaniu Polonii w Gutowie Małym pojawił się niespełna 26-letni Bośniak - Mario Lamešic. Będzie on najprawdopodobniej poddany testom w sparingu przeciwko Startowi Otwock, 12 stycznia.
Więcej…
 
Kadra Polonii na zgrupowanie!
Wpisany przez cloner   
piątek, 09 stycznia 2009 12:31
Dziś odbył się kolejny trening Polonii Bytom, piłkarze ćwiczyli na boisku ze sztuczną nawierzchnią, wśród trenujących nie zabrakło nowego nabytku bytomian, Czecha Lukáša Killara, a także przywróconego do zespołu Jacka Broniewicza.
Więcej…
 
Owczarek i Zabłocki wyrzuceni z pierwszej drużyny!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 22:46
Obrońca Tomasz Owczarek i napastnik Jakub Zabłocki zostali wyrzuceni z pierwszej drużyny Polonii Bytom! Obydwaj zawodnicy byli głównymi prowodyrami dwudniowego strajku piłkarzy i działacze najwidoczniej doszli do wniosku, że trzeba ich się jak najszybciej pozbyć z klubu.
Więcej…
 
Poznaliśmy rywali Polonii w Turcji!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 19:13
Dzisiaj poznaliśmy sparingowych rywali Polonii Bytom podczas zgrupowania w Alanyi, które odbędzie się od 27 stycznia do 10 lutego bieżącego roku.
Więcej…
 
Lukáš Killar podpisał kontrakt z Polonią!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 18:06
27-letni środkowy obrońca, Lukáš Killar z Czech podpisał dzisiaj w godzinach popołudniowych kontrakt z Polonią Bytom!
Więcej…
 
Mariusz Przybylski w Górniku Zabrze!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 17:18
Dzisiaj po południu kontrakt z Górnikiem Zabrze podpisał dotychczasowych defensywny pomocnik Polonii, niespełna 27-letni Mariusz Przybylski. Zawodnik rankiem przeszedł pomyślnie testy medyczne i oficjalnie został nowym graczem zabrzańskiego klubu. Wysokości sumy za transfer, kluby nie ujawniły.
Więcej…
 
Komorowski w Grecji?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 10:00
Czołowy grecki klub, jakim niewątpliwie jest AEK Ateny chce pozyskać 24-letniego pomocnika Polonii Bytom, Marcina Komorowskiego. O tego piłkarza stara się także Górnik Zabrze, jednak oferta Greków jest bardziej korzystna finansowo dla samego zawodnika.
Więcej…
 
Daniel Jarosz przyjedzie na testy do Bytomia
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 17:05
172cm wzrostu, 63kg wagi, pozycja na boisku: atak, wiek: 21 lat, obecny klub: Górnik Wieliczka, nazwisko: Daniel Jarosz. Młody gracz II-ligowego Górnika został zaproszony na trzydniowe testy do Polonii Bytom, które odbędą się od 12 stycznia na zgrupowaniu bytomian w Gutowie Małym.
Więcej…
 
Lista transferowa Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 14:26
Długo oczekiwano na listę transferową w Bytomiu, wszak wszystkie inne kluby już dawno takowe ogłosiły. Dziś zarząd Polonii Bytom podał swoją i ... znaleźli się na niej podobno wszyscy zawodnicy bytomskiego klubu! Nie jest to niestety nowa sytuacja przy Olimpijskiej, gdyż rok temu było podobnie (wtedy na liście znalazło się 14-15 nazwisk).
Więcej…
 
Pierwszy trening!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 13:32
"Wreszcie!" - chciałoby się krzyknąć. W czwartek, a nie jak wcześniej planowano, we wtorek, odbył się pierwszy trening piłkarzy Polonii Bytom. Pomimo mroźnej aury, ćwiczenia trwały około 2 godzin. Przy Olimpijskiej nie pojawił się żaden nowy nabytek, ale takowi są zapowiadani.
Więcej…
 
Mariusz Przybylski od wiosny w Górniku?
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 20:12
W wyniku porozumienia, do jakiego doszli dzisiaj działacze Polonii Bytom i Górnika Zabrze, defensywny pomocnik bytomian, Mariusz Przybylski jest już jedną nogą w Zabrzu. W czwartek pomocnik przejdzie badania lekarskie, które zadecydują o ewentualnym podpisaniu z nim kontraktu.
Więcej…
 
Lista transferowa Polonii - stan faktyczny
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 16:48
Listy transferowe ciąg dalszy. Jak się okazuje, nie wszyscy, a "jedynie" 8 zawodników zostało wystawionych na listę transferową. Oto nazwiska: Jacek Broniewicz, Tomasz Owczarek, Michal Peškovič, Hubert Robaszek, Valery Sokolenko, Janusz Wolański, Jakub Zabłocki i Michał Zieliński. Zarząd postanowił także ukarać wszystkich zawodników za odmowę treningu potrąceniem 15% wypłaty, rada drużyny została rozwiązana, a Jacek Trzeciak najpewniej nie będzie już kapitanem drużyny. Dodatkowo Broniewicz, Robaszek i Wolański zostali przesunięci do ME.
Więcej…
 
Wygasające kontrakty zawodników, odejdą czy nie?
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 08:22
Wielu piłkarzom kończą się w czerwcu umowy i teoretycznie już dziś mogą podpisać kontrakt z nowymi klubami. Kilku jest w sferze zainteresowań innych zespołów, a jeszcze innym powiedziano, że mogą sobie szukać nowych pracodawców. A działacze niestety znowu wczoraj byli nieosiągalni dla piłkarzy...
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 następna > ostatnia >>

Strona 379 z 383