/p>

Komorowski w Grecji?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 08 stycznia 2009 10:00
Czołowy grecki klub, jakim niewątpliwie jest AEK Ateny chce pozyskać 24-letniego pomocnika Polonii Bytom, Marcina Komorowskiego. O tego piłkarza stara się także Górnik Zabrze, jednak oferta Greków jest bardziej korzystna finansowo dla samego zawodnika.
Więcej…
 
Mariusz Przybylski od wiosny w Górniku?
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 20:12
W wyniku porozumienia, do jakiego doszli dzisiaj działacze Polonii Bytom i Górnika Zabrze, defensywny pomocnik bytomian, Mariusz Przybylski jest już jedną nogą w Zabrzu. W czwartek pomocnik przejdzie badania lekarskie, które zadecydują o ewentualnym podpisaniu z nim kontraktu.
Więcej…
 
Daniel Jarosz przyjedzie na testy do Bytomia
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 17:05
172cm wzrostu, 63kg wagi, pozycja na boisku: atak, wiek: 21 lat, obecny klub: Górnik Wieliczka, nazwisko: Daniel Jarosz. Młody gracz II-ligowego Górnika został zaproszony na trzydniowe testy do Polonii Bytom, które odbędą się od 12 stycznia na zgrupowaniu bytomian w Gutowie Małym.
Więcej…
 
Lista transferowa Polonii - stan faktyczny
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 16:48
Listy transferowe ciąg dalszy. Jak się okazuje, nie wszyscy, a "jedynie" 8 zawodników zostało wystawionych na listę transferową. Oto nazwiska: Jacek Broniewicz, Tomasz Owczarek, Michal Peškovič, Hubert Robaszek, Valery Sokolenko, Janusz Wolański, Jakub Zabłocki i Michał Zieliński. Zarząd postanowił także ukarać wszystkich zawodników za odmowę treningu potrąceniem 15% wypłaty, rada drużyny została rozwiązana, a Jacek Trzeciak najpewniej nie będzie już kapitanem drużyny. Dodatkowo Broniewicz, Robaszek i Wolański zostali przesunięci do ME.
Więcej…
 
Lista transferowa Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 14:26
Długo oczekiwano na listę transferową w Bytomiu, wszak wszystkie inne kluby już dawno takowe ogłosiły. Dziś zarząd Polonii Bytom podał swoją i ... znaleźli się na niej podobno wszyscy zawodnicy bytomskiego klubu! Nie jest to niestety nowa sytuacja przy Olimpijskiej, gdyż rok temu było podobnie (wtedy na liście znalazło się 14-15 nazwisk).
Więcej…
 
Wygasające kontrakty zawodników, odejdą czy nie?
Wpisany przez cloner   
środa, 07 stycznia 2009 08:22
Wielu piłkarzom kończą się w czerwcu umowy i teoretycznie już dziś mogą podpisać kontrakt z nowymi klubami. Kilku jest w sferze zainteresowań innych zespołów, a jeszcze innym powiedziano, że mogą sobie szukać nowych pracodawców. A działacze niestety znowu wczoraj byli nieosiągalni dla piłkarzy...
Więcej…
 
Pierwszy trening odwołany!
Wpisany przez cloner   
wtorek, 06 stycznia 2009 12:50
Piłkarze Polonii Bytom odmówili dziś wyjścia na pierwszy w tym roku trening! Zajęcia miały się rozpocząć o 10 rano, ale zawodnicy Polonii nie wyszli ponoć z budynku klubowego. Powodem odmowy wyjścia na ćwiczenia najprawdopodobniej są zaległości finansowe klubu wobec kilku zawodników.
Więcej…
 
Motyka trenerem nr 2 na Śląsku!
Wpisany przez cloner   
niedziela, 04 stycznia 2009 23:20
Obecny pierwszy trener Polonii Bytom, Marek Motyka zajął drugie miejsce w plebiscycie dziennikarzy katowickiego oddziału telewizyjnej "trójki" na najlepszego trenera 2008 roku. Wyniki zaprezentowano w magazynie "hat trick". Wygrał szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała, Marcin Brosz, a trzecie miejsce zajął były już trener Ruchu Chorzów, Słowak Dusan Radolsky. Serdecznie gratulujemy!
 
89. urodziny Polonii Bytom!
Wpisany przez cloner   
niedziela, 04 stycznia 2009 10:33
4 stycznia 1920 roku w Bytomiu z inicjatywy Polskiego Komitetu Plebiscytowego odbyło się zebranie założycielskie "Towarzystwa Sportowego Polonia". Pierwszym prezesem Polonii Bytom został Edmund Grabianowski. Dziś mija 89. rocznica tego pięknego wydarzenia. Niech nam Polonia żyje w świetności po wieki!
 
Strajk w Polonii? Są zaległości finansowe!
Wpisany przez cloner   
wtorek, 06 stycznia 2009 17:07
Środkowy obrońca Polonii Bytom, Tomasz Owczarek, który wchodzi w skład rady zespołu, dementuje informacje o strajku w Bytomiu. "Nie nazwałbym tego strajkiem, lecz zwykłym niedogadaniem" - mówi vice-kapitan drużyny.
Więcej…
 
Senegalczyk w Bytomiu?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 05 stycznia 2009 17:35
Niespełna 27-letni Senegalczyk, Pape Samba Ba - bo o nim mowa, jest w kręgu zainteresowań działaczy Polonii Bytom. Zawodnik ten obecnie reprezentuje barwy I-ligowej Odry Opole. Jest obrońcą, najczęściej grywa na pozycji stopera bądz po lewej stronie defensywy, choć zdarzały się także mecze, w których występował jako defensywny pomocnik.
Więcej…
 
Mateusz Mika ponownie w Bytomiu?
Wpisany przez cloner   
niedziela, 04 stycznia 2009 18:05
22-letni bramkarz Mateusz Mika, który jest wychowankiem Polonii Bytom przymierzany jest do zespołu niebiesko-czerwonych występującego w Młodej Ekstraklasie. Ostatnio młody golkiper grał w III-ligowym Orle Psary/Babienica, choć jesienią wystąpił tylko w jednym spotkaniu ligowym.
Więcej…
 
Komorowski w Górniku?
Wpisany przez cloner   
sobota, 03 stycznia 2009 12:05
25-letni lewy obrońca Polonii Bytom, Marcin Komorowski najprawdopodobniej już tej zimy opuści szeregi bytomian. Piłkarzem zainteresowany jest ostatni zespół piłkarskiej ekstraklasy, zabrzański Górnik. Obecnie - jak przyznaje prezes Polonii, Damian Bartyla - trwają już negocjacje pomiędzy obydwoma klubami.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 następna > ostatnia >>

Strona 374 z 377