/p>

Polonia Bytom już w Turcji
Wpisany przez cloner   
środa, 28 stycznia 2009 18:25
Zespół Polonii Bytom dotarł już do Turcji i jako jedyna z lecących tam drużyn ... ma ze sobą bagaże! Jak się bowiem okazało problemy miały ekipy Piasta Gliwice, Banika Ostrava oraz GKS-u Bełchatów. Bagaże dwóch pierwszych ekip oraz Patryka Rachwała z GKS-u zostały we Wiedniu. Najprawdopodobniej dolecą one dopiero jutro! Bytomianie podczas zgrupowania w Alanyi będą mieszkać w jednym hotelu razem z drużyną gliwickiego Piasta.
Więcej…
 
Dawid Szufryn w Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 28 stycznia 2009 09:28
Według naszych nieoficjalnych informacji, wczoraj wieczorem kontrakt z Polonią Bytom podpisał niespełna 23-letni obrońca, Dawid Szufryn. Piłkarz ten do tej pory grał w Sandecji Nowy Sącz, której jest wychowankiem.
Więcej…
 
Marjan Jugović podpisał kontrakt z Polonią!
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 stycznia 2009 22:51
Niespełna 26-letni napastnik z Serbii, Marjan Jugović podpisał dzisiaj wieczorem półroczny kontrakt z Polonią Bytom. Jesienią zawodnik ten reprezentował barwy I-ligowej Wisły Płock, dla której strzelił 3 gole.
Więcej…
 
Podsumowanie nr 6: stałe fragmenty gry
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 stycznia 2009 16:47

Przygotowaliśmy kolejne podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Polonii Bytom. Tym razem zobrazujemy pokrótce statystyki dotyczące gry przy stałych fragmentach, zarówno rzutach wolnych, karnych, jak i autowych.

Więcej…
 
Filip Juroszek w Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 stycznia 2009 11:37
Wczoraj, późnym popołudniem, a w zasadzie już wieczorem, trzyletni kontrakt z Polonią Bytom podpisał 21-letni pomocnik - Filip Juroszek z MFK Karvina. W naszym klube Czech będzie jednak występował na pozycji ... napastnika! Gdyż w ataku mamy małą lukę po odejściu Jakuba Zabłockiego.
Więcej…
 
Kadra Polonii na zgrupowanie w Turcji!
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 18:21
Już jutro rano drużyna Polonii Bytom wyjeżdża, a później wylatuje na zgrupowanie do tureckiej Alanyi (autokarem do Wiednia i lot do Turcji). Obóz potrwa do 10 lutego, a piłkarze rozegrają tam 5 sparingów z zagranicznymi rywalami. Według naszych informacji, na Riwierę Turecką uda się 28 zawodników (26 + 2 doleci w środę) oraz sztab szkoleniowy.
Więcej…
 
Tomasik w Kmicie?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 13:12
Według naszych nieoficjalnych informacji, 21-letni pomocnik, Piotr Tomasik otrzymał propozycję gry w Kmicie Zabierzów. W grę wchodzi albo półroczne wypożyczenie do pierwszoligowca, albo wymiana barterowa, w ramach której do Polonii Bytom przyszedłby wtedy 24-letni Maciej Bębenek (również pomocnik), który był testowany przy Olimpijskiej w ostatnich dniach.
Więcej…
 
Kolejny testowany napastnik?
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 stycznia 2009 09:38
W dzisiejszym sparingu przeciwko GKS-owi Tychy (mecz w Tychach) ma zagrać jeszcze jeden testowany zawodnik, tym razem będzie to najprawdopodobniej 23-letni napastnik, Sebastian Janusiński z III-ligowej Nadwarwianki Pułtusk. W barwach tego zespołu, jesienią zdobył w 9 meczach 6 goli. Czy jego gra przypadnie do gustu szkoleniowcom? Przekonamy się zapewne już w niedługim czasie.
Więcej…
 
Brzęczek na 100% w Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 19:48
Tak, jak informowaliśmy wcześniej, Jerzy Brzęczek na pewno podpisze kontrakt z Polonią Bytom. Oficjalnie będzie zawodnikiem niebiesko-czerwonych od poniedziałku, gdyż musi jeszcze rozwiązać kontrakt z Górnikiem Zabrze.
Więcej…
 
Jerzy Brzęczek podpisał kontrakt
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 17:22
Dokładnie o 15:28, przy błysku fleszy aparatów fotograficznych, kontrakt z Polonią Bytom podpisał niespełna 38-letni pomocnik, Jerzy Brzęczek! Zawodnik ten będzie również jednym z dwóch asystentów trenera Marka Motyki - obok Dietmara Brehmera. Obecna umowa będzie obowiązywać zawodnika jedynie do końca bieżącego sezonu, acz z możliwością przedłużenia jej na kolejny.
Więcej…
 
Remis w sparingu z GKS-em Tychy
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 stycznia 2009 13:57
Polonia Bytom zremisowała bezbramkowo w sparingu z II-ligowym GKS-em Tychy. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Stadionie Miejskim w Tychach.
Więcej…
 
Dawid Szufryn w Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 21:37
W kręgu zainteresowań Polonii Bytom ponownie znalazł się 22-letni obrońca Dawid Szufryn, który ostatnio grał w Sandecji Nowy Sącz. Piłkarz ten miał wiosną występować w Lechii Gdańsk, ale w ostatniej chwili działacze gdańskiego klubu zrezygnowali z usług tego utalentowanego obrońcy.
Więcej…
 
Najnowsze wieści przed zgrupowaniem
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 13:45
Polonia Bytom na zgrupowanie do Turcji wyjeżdża już w najbliższy wtorek, zatem działacze muszą się spieszyć z podpisywaniem umów z nowymi piłkarzami. Po środowych sparingach sytuacja już się najprawdopodobniej wyklarowała, sztab szkoleniowy z kilku zawodników zrezygnował, a kilku dostanie szansę występować wiosną w barwach niebiesko-czerwonych.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 następna > ostatnia >>

Strona 375 z 382