Hutnik Kraków - Polonia Bytom 4-1 (3-0)
niedziela, 28 kwietnia 2024 18:29

W rozegranym wczoraj meczu 30. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków4-1 (3-0). Dla gospodarzy gole strzeli: Krystian Lelek w 19 minucie, Dominik Zawadzki w 45 minucie, Marcin Budziński w 45 minucie oraz Deniss Rakels w 58 minucie meczu, natomiast dla gości honorową bramkę zdobył w 85 minucie Jakub Pochcioł.

Hutnik Kraków: Dorian Frątczak - Patryk Kieliś (21' Daniel Hoyo-Kowalski), Igors Tarasovs, Kamil Głogowski, Filip Jania (46' Sławomir Chmiel) - Krystian Lelek (79' Michał Głogowski), Maciej Urbańczyk, Dominik Zawadzki (60' Miłosz Drąg), Marcin Budziński (79' Krzysztof Świątek), Deniss Rakels - Marcin Wróbel

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Patryk Stefański, Dawid Krzemień (55' Daniel Ściślak), Tomasz Gajda, Michał Szmigiel (55' Patryk Romanowski) - Sebastian Steblecki (55' Lucjan Zieliński), Kamil Wojtyra (75' Dawid Wolny), Konrad Andrzejczak (75' Filip Żagiel)

żółte kartki: Wróbel, K.Głogowski - Farbiszewski, Piekarski, Steblecki
czerwona kartka: Maciej Urbańczyk (83' Hutnik, za brutalny faul)
sędziował: Sebastian Tarnowski z Wrocławia
widzów: 950 (w tym 200 gości)