Polonia II Bytom - GKS Andaluzja Piekary Śląskie 1-3 (1-2)
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 10:20

W rozegranym w minioną sobotę meczu 21. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupa Bytom, Polonia II Bytom przegrała u siebie z GKS-em Andaluzją Piekary Śląskie 1-3 (1-2). Dla niebiesko-czerwonych jedynego gola strzelił zawodnik pierwszego zespołu, Dawid Brzozowski w 12 minucie spotkania, później niestety do siatki trafiali tylko podopieczni trenera Marcina Jaskuły, Adam Kaczyński w 15 minucie, Wojciech Jaguś w 20 minucie oraz Maciej Trefon w 89 minucie spotkania.

Polonia II Bytom: Paweł Zagórski (60' Seweryn Mazak) - Yaroslav Yuzva (46' Oskar Kurzak), Igor Ferster, Oskar Jaworski, Wiktor Jończyk (46' Piotr Cichy), Filip Kręgiel, Radosław Związek, Marcin Strzelec, Cezary Wroniszewski, Adam Stefaniuk (46' Dorian Olejniczak), Dawid Brzozowski

żółta kartka: Kręgiel
sędziował: Paweł Bajon z Piekar Śląskich