Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3 (2-2)
niedziela, 07 kwietnia 2024 19:30

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 27. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie ze Stalą Stalowa Wola 4-3 (2-2). Dla zespołu trenera Łukasza Tomczyka trafiali dziś: Lucjan Zieliński w 12 minucie oraz Kamil Wojtyra, który popisał się hat-trickiem(!!!), w 21, 48 i 52 minucie meczu. Dla gości natomiast to siatki trafiali: Damian Urban w 3 minucie, Damian Oko w 41 minucie oraz Sebastian Strózik w 85 minucie spotkania. Kolejny rollercoaster za nami, ale brawa dla drużyny za ważne 3 punkty!

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Bartosz Farbiszewski - Patryk Stefański (58' Michał Szmigiel), Dawid Krzemień (78' Daniel Ściślak), Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Sebastian Steblecki (58' Konrad Andrzejczak), Kamil Wojtyra (78' Dawid Wolny), Lucjan Zieliński (86' Filip Żagiel)

Stal Stalowa Wola: Mikołaj Smyłek - Damian Urban (79' Bartosz Wiktoruk), Jakub Banach, Damian Oko, Łukasz Furtak, Patryk Zaucha (57' Michał Mydlarz) - Kacper Chełmecki (57' Arkadiusz Ziarko), Olivier Sukiennicki, Łukasz Soszyński (69' Lucjan Klisiewicz), Adam Imiela - Jakub Górski (57' Sebastian Strózik)

żółte kartki: Pochcioł, Romanowski
sędziował: Kornel Paszkiewicz z Wrocławia