ŁKS II Łódź - Polonia Bytom 0-2 (0-0)
niedziela, 31 marca 2024 11:06

W rozegranym w Wielką Sobotę meczu 26. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe 2-0 (0-0) z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego. Dla niebiesko-czerwonych gole wczoraj strzelali: Adrian Piekarski w 52 minucie oraz Patryk Stefański w 77 minucie meczu. Po tym zwycięstwie zespół "Królowej Śląska" awansował na 9. miejsce w ligowej tabeli. Oby tak dalej!

ŁKS II Łódź: Łukasz Bomba - Mateusz Bąkowicz, Aleksander Ślęzak, Adam Marciniak, Artemijus Tutyškinas (46' Mateusz Książek) - Maciej Śliwa, Yūya Kamon, Aleksander Iwańczyk (74' Lamine Coulibaly), Yadegar Rostami (84' Jowin Radziński), Mikołaj Lipień (60' Ricardo Gonçalves do Nascimento) - Alan Siwek (46' Łukasz Dynel)

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Bartosz Farbiszewski, Adrian Piekarski, Jakub Pochcioł - Michał Szmigiel (64' Patryk Stefański), Dawid Krzemień, Tomasz Gajda, Patryk Romanowski - Filip Żagiel (64' Konrad Andrzejczak), Kamil Wojtyra, Lucjan Zieliński (75, 17. Sebastian Steblecki)

żółte kartki: Dynel, Kamon - Stefański, Wojtyra
sędziował: Aleksander Kozieł z Kielc
widzów: 510 (w tym 200 gości)