/p>

Kadra na mecz z Liechią
Wpisany przez cloner   
sobota, 21 marca 2009 17:53
Piłkarze Polonii Bytom dziś rano wyruszyli w daleką podróż na północ Polski, gdzie jutro o 14.45 zmierzą się z Lechią Gdańsk. Nowy trener Jurij Szatałow powołał na to spotkanie następującą kadrę: Kiełpin, Peškovič, Dziółka, Hricko, Killar, Klepczyński, Sokolenko, Surowiak, Szufryn, Bažík, Brzęczek, Grzyb, Jaromin, Mróz, Radzewicz, Trzeciak, Podstawek, Zieliński. Sędzią spotkania będzie Marcin Szulc z Warszawy, bezpośrednia transmisja w Orange Sport.
Więcej…
 
Na 100% nie będzie piwa na stadionach!
Wpisany przez cloner   
piątek, 20 marca 2009 12:50
Sejm RP poparł poprawkę Senatu do nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Zakazuje ona sprzedaży alkoholu na stadionach i innych imprezach masowych. W lutym Sejm dopuścił możliwość sprzedaży i spożywania niskoprocentowego alkoholu, jednak na początku marca przeciw takiemu rozwiązaniu opowiedział się Senat.
Więcej…
 
Kara finansowa dla Polonii
Wpisany przez cloner   
czwartek, 19 marca 2009 20:34
Ekstraklasa SA informuje, że na klub Polonia Bytom nałożono karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych oraz wrzucenie na murawę dużej ilości serpentyn (sędzia musiał przerwać spotkanie w 46 minucie), podczas meczu 20. kolejki Ekstraklasy Polonia Bytom – Ruch Chorzów.
Więcej…
 
Marcin Szulc sędzią meczu z Lechią
Wpisany przez cloner   
czwartek, 19 marca 2009 15:37
Sędzią niedzielnego spotkania pomiędzy Lechią Gdańsk i Polonią Bytom będzie 33-letni arbiter z Warszawy, Marcin Szulc, który w obecnym sezonie prowadził tylko kilka spotkań. Poprzednim meczem z udziałem niebiesko-czerwonych, w którym rozstrzygał Pan Szulc był pojedynek z Widzewem Łódź w zeszłym sezonie, wygraliśmy wtedy w Łodzi 4-2. Może teraz będzie podobnie? Początek spotkania w niedzielę o 14.45!
Więcej…
 
Urodziny Jerzego Brzęczka
Wpisany przez cloner   
środa, 18 marca 2009 10:55
Dziś swoje 38. urodziny obchodzi nasz nowy nabytek, Jerzy Brzęczek. Piłkarz grający na pozycji pomocnika trafił do nas podczas zimowego okienka transferowego, pełni także funkcję asystenta trenera Jurija Szatałowa. Jest byłym kapitanem reprezentacji Polski, wicemistrzem olimpijskim z Barcelony, sukcesów co niemiara, pozostaje nam więc życzyć ... kolejnych sukcesów z Polonią oraz na ławce trenerskiej w przyszłości!
 
Kontuzja Radzewicza
Wpisany przez cloner   
środa, 18 marca 2009 10:49
Kolejna kontuzja Marcina Radzewicza, tym razem 28-letni pomocnik Polonii ma problemy ze stawem skokowym. Uraz ten wykluczył go z wczorajszego wewnętrznego sparingu pomiędzy dwoma drużynami niebiesko-czerwonych.
Więcej…
 
Pierwszy trening z nowym trenerem
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 16 marca 2009 23:39
Dziś około 17.30 rozpoczął się pierwszy trening piłkarzy Polonii Bytom pod wodzą nowego trenera, Jurija Szatałowa. Zespół trenował na boisku ze sztuczną nawierzchnią, zajęcia trwały prawie dwie godziny, a przyglądała im się garstka kibiców oraz liczni dziennikarze sportowi.
Więcej…
 
Jurij Szatałow następcą Motyki!
Wpisany przez cloner   
niedziela, 15 marca 2009 18:02
Zwolniony po dwóch klęskach 0-3 (ze Śląskiem i Ruchem) Marek Motyka ma już swojego następcę! Nowym szkoleniowcem Polonii Bytom zostanie 45-letni Ukrainieic, Jurij Szatałow. Najprawdopodobniej już jutro podpisze on półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia go po zakończonym sezonie w przypadku utrzymania zespołu w ekstraklasie.
Więcej…
 
Marek Motyka zwolniony!
Wpisany przez cloner   
niedziela, 15 marca 2009 13:51
Dotychczasowy trener Polonii Bytom, Marek Motyka został zwolniony z funkcji pierwszego szkoleniowca klubu! Nazwisko nowego szkoleniowca ma być znane w ciągu kilkunastu najbliższych godzin.
Więcej…
 
Remis 3-3 w wewnętrznej gierce
Wpisany przez cloner   
wtorek, 17 marca 2009 17:00
W rozegranym dzisiaj na głównym boisku przy Olimpijskiej meczu sparingowym, pierwszy zespół Polonii Bytom zremisował 3-3 (1-1) z zespołem grającym w Młodej Ekstraklasie.
Więcej…
 
Jurij Szatałow oficjalnie trenerem Polonii Bytom!
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 16 marca 2009 14:29
Dziś oficjalnie, podczas zorganizowanej konferencji prasowej, zaprezentowano nowego szkoleniowca Polonii Bytom. Został nim - jak się oczywiście wcześniej spodziewano - 45-letni Polak ukraińskiego pochodzenia, Jurij Szatałow!
Więcej…
 
Kto nowym trenerem?
Wpisany przez cloner   
niedziela, 15 marca 2009 16:52
Po zwolnieniu z funkcji pierwszego trenera Polonii Bytom, Marka Motyki, wszyscy zadają sobie obecnie pytanie: "kto teraz?". Z informacji, które posiadamy wynika, że od jutra nowym trenerem będzie 45-letni Ukrainiec Jurij Szatałow, w przeszłości trener Kanii Gostyń i Jagiellonii Białystok.
Więcej…
 
Motyka podał się do dymisji!
Wpisany przez cloner   
niedziela, 15 marca 2009 00:59
Po bolesnej porażce z Ruchem Chorzów (aż 3-0), trener Polonii, Marek Motyka podał się - podczas konferencji prasowej - do dymisji. "Podaję swoje nazwisko do dyspozycji zarządu. Wiem, że ludzie chcą czyjejś głowy i zdaję sobie sprawę z tego, że będzie to moja głowa" - tak komentował na gorąco całą sytuację trener po meczu. Działacze zapewne decyzję już podjęli, choć ogłoszą ją dopiero w poniedziałek. Czyli ... kto nowym trenerem?
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 następna > ostatnia >>

Strona 369 z 382