/p>

Filip Juroszek w Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 stycznia 2009 10:37
Wczoraj, późnym popołudniem, a w zasadzie już wieczorem, trzyletni kontrakt z Polonią Bytom podpisał 21-letni pomocnik - Filip Juroszek z MFK Karvina. W naszym klube Czech będzie jednak występował na pozycji ... napastnika! Gdyż w ataku mamy małą lukę po odejściu Jakuba Zabłockiego.
Więcej…
 
Kadra Polonii na zgrupowanie w Turcji!
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 17:21
Już jutro rano drużyna Polonii Bytom wyjeżdża, a później wylatuje na zgrupowanie do tureckiej Alanyi (autokarem do Wiednia i lot do Turcji). Obóz potrwa do 10 lutego, a piłkarze rozegrają tam 5 sparingów z zagranicznymi rywalami. Według naszych informacji, na Riwierę Turecką uda się 28 zawodników (26 + 2 doleci w środę) oraz sztab szkoleniowy.
Więcej…
 
Jerzy Brzęczek podpisał kontrakt
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 16:22
Dokładnie o 15:28, przy błysku fleszy aparatów fotograficznych, kontrakt z Polonią Bytom podpisał niespełna 38-letni pomocnik, Jerzy Brzęczek! Zawodnik ten będzie również jednym z dwóch asystentów trenera Marka Motyki - obok Dietmara Brehmera. Obecna umowa będzie obowiązywać zawodnika jedynie do końca bieżącego sezonu, acz z możliwością przedłużenia jej na kolejny.
Więcej…
 
Tomasik w Kmicie?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 26 stycznia 2009 12:12
Według naszych nieoficjalnych informacji, 21-letni pomocnik, Piotr Tomasik otrzymał propozycję gry w Kmicie Zabierzów. W grę wchodzi albo półroczne wypożyczenie do pierwszoligowca, albo wymiana barterowa, w ramach której do Polonii Bytom przyszedłby wtedy 24-letni Maciej Bębenek (również pomocnik), który był testowany przy Olimpijskiej w ostatnich dniach.
Więcej…
 
Remis w sparingu z GKS-em Tychy
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 stycznia 2009 12:57
Polonia Bytom zremisowała bezbramkowo w sparingu z II-ligowym GKS-em Tychy. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Stadionie Miejskim w Tychach.
Więcej…
 
Kolejny testowany napastnik?
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 stycznia 2009 08:38
W dzisiejszym sparingu przeciwko GKS-owi Tychy (mecz w Tychach) ma zagrać jeszcze jeden testowany zawodnik, tym razem będzie to najprawdopodobniej 23-letni napastnik, Sebastian Janusiński z III-ligowej Nadwarwianki Pułtusk. W barwach tego zespołu, jesienią zdobył w 9 meczach 6 goli. Czy jego gra przypadnie do gustu szkoleniowcom? Przekonamy się zapewne już w niedługim czasie.
Więcej…
 
Brzęczek na 100% w Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 18:48
Tak, jak informowaliśmy wcześniej, Jerzy Brzęczek na pewno podpisze kontrakt z Polonią Bytom. Oficjalnie będzie zawodnikiem niebiesko-czerwonych od poniedziałku, gdyż musi jeszcze rozwiązać kontrakt z Górnikiem Zabrze.
Więcej…
 
Nowi zawodnicy na zgrupowaniu w Turcji?
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 10:13
Podczas najbliższego zgrupowania Polonii Bytom w Turcji prawdopodobnie mają być testowani obcokrajowcy z Bałkanów. Nazwiska tych piłkarzy nie są znane, z nieoficjalnych źródeł wiemy, że mają to być zawodnicy z Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry oraz Macedonii.
Więcej…
 
Porażka w sparingu z Sandecją
Wpisany przez cloner   
środa, 21 stycznia 2009 14:44
Dzisiaj Polonia grała dwa sparingi i obydwa przegrała. Popołudniu przeciwnikiem była II-ligowa Sandecja Nowy Sącz, której ulegliśmy 2-3. Gole dla Polonii strzelili Robert Wojsyk oraz Marjan Jugović. Spotkanie rozegrano w Bytomiu na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Więcej…
 
Dawid Szufryn w Polonii?
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 20:37
W kręgu zainteresowań Polonii Bytom ponownie znalazł się 22-letni obrońca Dawid Szufryn, który ostatnio grał w Sandecji Nowy Sącz. Piłkarz ten miał wiosną występować w Lechii Gdańsk, ale w ostatniej chwili działacze gdańskiego klubu zrezygnowali z usług tego utalentowanego obrońcy.
Więcej…
 
Najnowsze wieści przed zgrupowaniem
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 stycznia 2009 12:45
Polonia Bytom na zgrupowanie do Turcji wyjeżdża już w najbliższy wtorek, zatem działacze muszą się spieszyć z podpisywaniem umów z nowymi piłkarzami. Po środowych sparingach sytuacja już się najprawdopodobniej wyklarowała, sztab szkoleniowy z kilku zawodników zrezygnował, a kilku dostanie szansę występować wiosną w barwach niebiesko-czerwonych.
Więcej…
 
Zieliński zostaje, nowi blisko kontraktów?
Wpisany przez cloner   
środa, 21 stycznia 2009 15:49
24-letni napastnik Polonii Bytom, Michał Zieliński, którzy rzekomo miał trafić do Polonii Warszawa zostaje na rundę wiosenną w Bytomiu. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że stołeczny klub wycofał swoją ofertę w ostatniej chwili. Przyczyny tej decyzji nie są nam znane, zapewne jednak obydwie strony poróżniły się o pieniądze.
Więcej…
 
Porażka w sparingu z Odrą Opole
Wpisany przez cloner   
środa, 21 stycznia 2009 12:01
W zakończonym właśnie sparingu, przegraliśmy z I-ligową Odrą Opole 2-1. Spotkanie zostało rozegrane na bocznym boisku Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Bramkę dla Polonii zdobył Grzegorz Podstawek, z rzutu karnego, dla opolan strzelali Marek Tracz - również z rzutu karnego - i Michał Filipowicz.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 następna > ostatnia >>

Strona 366 z 373