|
Wpisany przez cloner
|
|
poniedziałek, 01 czerwca 2026 23:06 |
|
W rozegranym w minioną sobotę meczu 30. kolejki Klasy Okręgowej, Polonia II Bytom przegrała u siebie z Olimpią Boruszowice 1-2 (0-2). Honorowego gola dla drużyny rezerw strzelił w 50 minucie Kamil Gromadzki, niestety dla gości do siatki trafiali: Adam Wałek w 4 minucie oraz Dariusz Daszkiewicz w 13 minucie spotkania. W bramce gości cały mecz rozegrał 19-letni Paweł Zagórski, wypożyczony z Polonii.
Polonia II Bytom: Artur Flak - Filip Gil, Ksawery Szarata (80' Oliwier Miller), Kamil Gromadzki (65' Michał Godziński) - Rostyslav Yuzva, Jakub Spendel, Artur Winkler (70' Przemysław Chudecki), Kacper Wosz (70' Dawid Pytel) - Nikodem Skupin, Piotr Machaczek, Paweł Pietrzyk
żółte kartki: Spendel - Gruszczyński, Rutka sędziował: Mikołaj Dubiel z Bytomia
źródło: własne |