/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Polonia Bytom z licencją na grę w I lidze!
Wpisany przez cloner   
piątek, 29 maja 2026 14:31

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski o przyznanie licencji dla klubów Betclic I ligi. Jak poinformowano, Polonia Bytom otrzymała licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach I ligi w sezonie 2026/2027 z nadzorem infrastrukturalnym i finansowym. Ponadto zobowiązano klub do zapłaty kwoty w wysokości 18 000 zł, za naruszenie kryterium F.03 oraz F.04 Podręcznika Licencyjnego.


źródło: własne / PZPN