/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Akademia Polonii z dotacją z Ministerstwa Sportu i Turystyki
Wpisany przez cloner   
piątek, 29 maja 2026 12:55

Jak informuje oficjalna strona klubowa, Akademia BS Polonii Bytom otrzymała dotację w wysokości 64 tysięcy złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Nasi na Boisko - Ścieżka Rozwoju Młodych Piłkarek i Piłkarzy". Całkowity budżet ministerialnego programu to ponad 28 milionów złotych.


źródło: własne/poloniabytom.com.pl/gov.pl