Porażka w sparingu z MFK Ružomberok
sobota, 20 lutego 2010 21:20

W ostatnim poważnym test-meczu przed startem rundy wiosennej, Polonia Bytom uległa MFK Ružomberok 2-3 (1-2). Gole dla bytomian strzelali: Lukáš Killar w 31 minucie oraz Grzegorz Podstawek 49 minucie spotkania. Dla gości wszystkie 3 gole strzelił ukraiński napastnik, Oleksandr Pishchur.

Bramki: Lukáš Killar w 31 minucie, Grzegorz Podstawek w 49 minucie - Oleksandr Pishchur w 21, 37 (rzut karny) i 88 minucie

Polonia Bytom: Wojciech Skaba (46' Szymon Gąsiński) - Peter Hricko (65' Adrian Basta), Adrian Klepczyński (46' Błażej Telichowski), Lukáš Killar (82' Damian Paszliński), David Kotrys - Miroslav Barčik (46' Jacek Trzeciak), Tomáš Sedlák (70' Tomasz Nowak), Tomasz Nowak (46' Łukasz Tymiński), Marcin Radzewicz (46' Piotr Tomasik) - Marek Bažík (46' Maciej Bykowski) - Vladimir Milenković (46' Grzegorz Podstawek).

MFK Ružomberok: Pavol Penksa - Peter Maslo, Ján Maslo, Jaroslav Kostelný, Michal Gallo - Felipe Anselmo Viciano "Felipe" (66' Ivan Kotora), Pavel Besta (46' Peter Hoferica), Tomáš Ďubek (46' Anton Sloboda), Ján Chovanec - Oleksandr Pishchur, Giovano Godeken (46' Hígor de Sales Coimbra "Hígor")

sędziował: Sebastian Jarzębak z Bytomia

żółta kartka: Łukasz Tymiński

czerwona kartka: w 73 minucie dla gracza rywali (za dwie żółte)

Sparing z wysokości trybun, oglądał były drugi trener Polonii, Mirosław Smyła, obecnie szkoleniowiec II-ligowego GKS-u Tychy.