| Polonia Bytom ukarana przez Komisję Ligi! |
| Wpisany przez cloner |
| czwartek, 18 lutego 2010 18:48 |
|
Komisja Ligi nałożyła karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych na klub Polonia Bytom za naruszenie przepisów związanych ze zmianą barw klubowych Sebastiana Leszczaka. Postępowanie wszczęto na wniosek klubu Wisła Kraków, chodzi o udział zawodnika w treningach i meczu towarzyskim w barwach bytomian bez zgody klubu macierzystego w czasie obowiązywania kontraktu.
|
/p>


