| Nowe twarze zespołu: Vladimir Karalić |
| Wpisany przez cloner | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| wtorek, 16 lutego 2010 14:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Jednym z pierwszych nowych graczy, którzy dołączyli do Polonii Bytom przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010 był 25-letni napastnik z Bośni i Hercegowiny, Vladimir Karalić. Zanim trafił do Bytomia, grał m.in. w FK Laktaši, GOŠK Gabela, Primorje Ajdovščina, PAOK Saloniki. Jest wychowankiem FK Borac Banja Luka.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
/p>



