| Błażej Telichowski piłkarzem Polonii! |
| Wpisany przez cloner |
| sobota, 13 lutego 2010 13:08 |
|
Nowym zawodnikiem Polonii Bytom został 25-letni obrońca, Błażej Telichowski. Były piłkarz m.in. Polonii Warszawa, Arki Gdynia i Lecha Poznań podpisał z bytomskim zespołem półtoraroczny kontrakt.
|
/p>
nazwisko: Błażej Telichowski

