| Klub złożył wniosek do Komisji Ligi w/s transferu Grzyba! |
| Wpisany przez cloner |
| czwartek, 11 lutego 2010 14:00 |
|
Polonia Bytom złożyła wniosek do Komisji Ligi o zbadanie i wyciągnięcie konsekwencji dyscyplinarnych wobec klubu Jagiellonia Białystok w sprawie nieprawidłowości przy podpisywaniu przez ten klub umowy kontraktowej z zawodnikiem Rafałem Grzybem.
|
/p>


