Porażka w pierwszym sparingu. Polonia - Rijeka 0-1
wtorek, 02 lutego 2010 17:38

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym podczas zgrupowania w Turcji, piłkarze Polonii Bytom ulegli chorwackiemu HNK Rijeka 0-1 (0-1). Dla rywali gola strzelił w 28 minucie, Radomir Đalović, 27-letni napastnik z Czarnogóry. Spotkanie rozegrano w Antalyi.

Polonia Bytom:
(I połowa) Wojciech Skaba - Adrian Basta, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, Błażej Telichowski - Jacek Trzeciak, Szymon Sawala, Tomasz Nowak, Piotr Tomasik - Vladimir Karalić, Grzegorz Podstawek

(II połowa) Szymon Gąsiński - Peter Hricko, Damian Paszliński, Lukáš Killar, David Kotrys - Miroslav Barčík, Adrian Klepczyński, Tomasz Nowak, Marcin Radzewicz - Marek Bažík - Vladimir Milenković