/p>

Rozmowa z Wojciechem Trochimem
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 04 stycznia 2010 18:01
Przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2009/2010 ruszyły "pełną parą". Sztab szkoleniowy Polonii Bytom testuje kilku zawodników, wśród nich był 20-letni pomocnik Legii Warszawa, Wojciech Trochim. Po pierwszym treningu przeprowadziliśmy z zawodnikiem krótki wywiad. Poniżej zapis rozmowy. Zapraszamy do lektury!


Powiedz nam, jak to sie stało, ze trafiłeś na trening Polonii Bytom

- Trener Polonii Bytom, Jurij Szatałow wyraził zainteresowanie moją osobą, zgłosił się do mojego menadżera, i jestem bardzo zadowolony, ze tutaj trafiłem, ostatnie pół roku miałem troszeczkę słabe, bo bylem w drużynie Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa, wcześniej byłem rok czasu na wypożyczeniu w I-ligowym Dolcanie Ząbki, tam zagrałem większość spotkań po 90 minut. Takie jest życie, że czasem trzeba zrobić krok w tył, żeby później zrobić dwa kroki do przodu. Myślę, że to jest ten moment, w którym zrobię te przysłowiowe "dwa kroki do przodu", i będę tutaj w Bytomiu, bo bardzo mi na tym zależy.


W grę wchodzi wypożyczenie z Legii czy transfer definitywny?

- Z tego co mi wiadomo, Polonia jest zainteresowana wypożyczeniem z opcją pierwokupu. Myślę, że byłbym z tego faktu zadowolony. Po pierwszym dniu widzę, ze organizacyjnie klub wygląda dobrze, atmosfera w zespole jest fajna, chciałbym tutaj zostać.


Jak długo będziesz poddawany testom przy Olimpijskiej?

- Trener powiedział, że do 10 stycznia, wtedy dowiem się czy zostanę na dłużej, czy pojadę z zespołem na obozy. 9 stycznia gramy sparing z Rozwojem Katowice i wtedy powinno się wszystko wyjaśnić. Na pewno dam z siebie wszystko bo chciałbym zostać w Polonii.


Powodzenia zatem!

- Dzięki!
        Sylwetka:

    nazwisko: Wojciech Trochim

    pozycja: pomocnik

    wzrost: 180 cm

    waga: 76 kg

    data urodzenia: 31.03.1989

    obecny klub: Legia Warszawa

foto: legia.pl
źródło: własne