Kolejny występ Adriana Basty w kadrze U-21!
wtorek, 17 listopada 2009 16:26
Obrońca Polonii Bytom, niespełna 21-letni Adrian Basta, wystąpił dzisiaj w kolejnym w ostatnich dniach spotkaniu towarzyskim reprezentacji Polski U-21, tym razem przeciwnikiem byli Rumuni. Niestety rywale wygrali 2-1 (0-0), jedynego gola dla biało-czerwonych strzelił Sebastian Tyrała w 69 minucie. "Baścik" przebywał na boisku przez 62 minuty.

Bramki: Liviu Adrian Ganea w 50 minucie, Florin Gardoş w 88 minucie - Sebastian Tyrała w 69 minucie

Rumunia: C. Lungu (82' Straton) - Măţel (69' I. Neagu), Papp, Mladen (75' Gardoş), Melinte - A. Ionescu (77' C. Cristea), Achim (59' Gângioveanu), Bicfalvi (80' Gh. Grozav), Pârvulescu (64' Râpă) - Alibec (46' L. Ganea), Răduţă

Polska: Michał Gliwa - Adrian Basta (62' Damian Zbozień), Błażej Augustyn, Mateusz Kamiński, Dawid Kubowicz - Sebastian Tyrała, Mateusz Cetnarski (46' Marcin Pietrowski), Adam Matuszczyk, Paweł Kal (46' Michał Janota) - Marcus Piossek (62' Marcin Budziński), Piotr Grzelczak

żółte kartki: Augustyn, Zbozień

Pełne 90 minut w tym spotkaniu zaliczył Mateusz Kamiński, piłkarz Polonii Bytom, choć do końca grudnia wypożyczony do GKS-u Katowice.

źródło: 90minut.pl