ME: Polonia - Zagłebie 0-2
piątek, 30 października 2009 18:34
W zakończonym przed kilkunastoma minutami, w meczu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, piłkarze Polonii Bytom przegrali na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 2-0. W 16 minucie bramkę po ładnej akcji całego zespołu gości zdobył Adrian Błąd, natomiast w 62 minucie, indywidualną akcję ładnym strzałem w okienko bramki zakończył Szymon Skrzypczak.

Bramki: Adrian Błąd w 16 minucie oraz Szymon Skrzypczak w 62 minucie

Polonia: Augustyn - Basta, Nazar, Paszliński, Kotrys - Nowicki (46' Dreszer), Pietrycha (80' Majsner), Prodanović, Zalewski (46' Niewiedział) - Ślifirczyk (68' Konieczny) - Świerczok

Zagłębie: Kopył - Rymaniak (46' Olkowski), Markowski, Chyła, Oleksy - Błąd (86' Sypień), Famulski, Rakowski (58' Piotrowski), Krysian (70' Bartków), Jackiewicz (46' Skrzypczak) - Bryła (46' Woźniak)

żółte kartki: Prodanović - Chyła, Krysian