/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Dawid Szwiec powołany do kadry U-19
Wpisany przez cloner   
czwartek, 21 sierpnia 2025 09:05

18-letni obrońca Polonii Bytom Dawid Szwiec został powołany do reprezentacji Polski U-19! Kadra zagra w Słowenii w turnieju towarzyskim, w którym zmierzą się z Wyspami Owczymi (3 września), Słowenią (6 września) i Azerbejdżanem (9 września). Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Kadra na zgrupowanie:
Fabian Bzdyl (Cracovia), Dominik Sarapata (FC København, Dania), Bartosz Kriegler (GKS Jastrzębie), Bartosz Mazurek (Jagiellonia Białystok), Kamil Jakóbczyk (Lech Poznań), Wojciech Mońka (Lech Poznań), Kornel Miściur (Liverpool FC, Anglia), Mateusz Książek (ŁKS Łódź), Bright Ede (Motor Lublin), Mateusz Szczepaniak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Jakub Adkonis (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Stanisław Gieroba (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Jakub Zbróg (Pogoń Siedlce), Adrian Przyborek (Pogoń Szczecin), Dawid Szwiec (Polonia Bytom), Michał Perchel (Puszcza Niepołomice), Mateusz Jeleń (Sandecja Nowy Sącz), Michał Synoś (Stal Rzeszów), Dominik Gujda (Stal Rzeszów), Antoni Klukowski (Widzew Łódź), Bartosz Borowski (Wisła Płock), Kamil Nowogoński (Zagłębie Lubin).



źródło: PZPN