|
W rozegranym wczoraj wieczorem meczu 5. kolejki piłkarskiej I ligi, Polonia Bytom doznała trzeciej porażki z rzędu, tym razem podopieczni trenera Łukasza Tomczyka przegrali w Siedlcach z miejscową Pogonią 2-0 (0-0). Po bardzo słabej pierwszej połowie, z obydwu stron, druga zaczęła się niestety od rzutu karnego dla drużyny trenera Adama Noconia, po zagraniu ręką przez Tomasza Gajdę, pewnie jedenastkę w 54 minucie wykorzystał Marcin Flis. Niestety kilkanaście minut później, bo w 66 minucie siedlczanie podwyższyli, pięknie uderzył z linii pola karnego Damian Szuprytowski, Axel Holewiński byl bez szans... Niebiesko-czerwoni wczoraj nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę, jedyne na co było stać drużynę to słupek w 90 minucie spotkania. W sektorze gości 70 fanatyków, którzy wspierali "Królową Śląska" i nadal będą wspierać. Polonia: WALCZYMY W ŚRODĘ I NIEDZIELĘ!!!
Pogoń Siedlce: Jakub Lemanowicz - Damian Jakubik, Bartosz Dembek, Marcin Flis, Krystian Miś - Maciej Famulak, Ernest Dzięcioł, Miłosz Drąg, Damian Szuprytowski (83' Daniel Pik), Cezary Demianiuk (75' Nikodem Zielonka) - Karol Podliński
Polonia Bytom: Axel Holewiński - Grzegorz Szymusik, Jakub Szymański, Oleksandr Azatskyi - Kacper Michalski (60' Jakub Apolinarski), Kacper Terlecki (70' Mikołaj Łabojko), Tomasz Gajda, Krzysztof Wołkowicz (60' Lucjan Zieliński) - Jean Franco Sarmiento (60' Konrad Andrzejczak), Kamil Wojtyra (70' Oliwier Kwiatkowski), Jakub Arak
żółte kartki: Pik - Wołkowicz, Szymusik, Gajda, Szymański, Andrzejczak, Cavalera (poza boiskiem) sędziował: Mariusz Myszka ze Stalowej Woli widzów: 2034 (w tym 70 gości)

foto: SKK PB źródło: własne |