|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 17 sierpnia 2025 10:30 |
|
W rozegranym wczoraj meczu 2. kolejki Klasy Okręgowej (grupa Śląska I), Polonia II Bytom przegrała na wyjeździe z MOSiR Spartą Zabrze 2-1 (0-1). Dla zespołu trenera Krzysztofa Hałgasa gola strzelił w 25 minucie Maciej Mirowski, gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami w drugiej odsłonie spotkania, w 69 minucie wyrównał Szymon Przybylski, a gola na wagę trzech punktów strzelił w 92 minucie Łukasz Wojnarowicz.
Polonia II Bytom: Jakub Rybacki - Robert Chwastek (73' Oliwier Miller), Filip Gil, Rostyslav Yuzva - Przemysław Chudecki, Jakub Spendel, Piotr Machaczek (60' Artur Winkler), Piotr Bujok (46' Dominik Śliwa) - Maciej Mirowski (80' Kamil Gromadzki), Aleksander Paulewicz (46' Dawid Dudek), Nikodem Skupin
żółte kartki: Wojnarowicz, Szczęsny, Mrowiec, Bartosik - Dudek sędziował: Sebastian Balon z Rybnika
źródło: własne |