|
Wpisany przez cloner
|
|
czwartek, 14 sierpnia 2025 20:54 |
|
24-letni słowacki defensywny pomocnik Mikuláš Bakaľa został nowym zawodnikiem Polonii Bytom - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony www. Słowak przeszedł do "Królowej Śląska" na zasadzie transferu definitywnego z holenderskiego drugoligowego FC Den Bosch, dla którego w zeszłym sezonie rozegrał 34 ligowe spotkania (+4 barażowe o awans do Eredivisie), strzelił w nich 2 gole. W swoim CV Słowak ma także 42 spotkania w słowackiej Niké Liga (pierwszy poziom rozgrywkowy). Witamy w Bytomiu i życzymy powodzenia!
źródło: własne/poloniabytom.com.pl |