|
Wpisany przez cloner
|
|
czwartek, 14 sierpnia 2025 12:48 |
|
W rozegranym wczoraj meczu I rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia II Bytom wygrała u siebie z Unią Strzybnica 4-1 (2-1). Dla drużyny trenera Krzysztofa Hałgasa gole strzelali: Aleksander Paulewicz w 26 minucie, Jakub Spendel w 36 i 83 minucie oraz Kamil Gromadzki w 64 minucie meczu, natomiast dla drużyny gości trafienie zanotował niefortunnie nasz zawodnik, w 25 minucie gol samobójczy powędrował na konto Dominika Śliwy.
Polonia II Bytom: Jakub Rybacki - Robert Chwastek (60' Oliwier Miller), Filip Gil, Kamil Gromadzki - Przemysław Chudecki (70' Artur Winkler), Jakub Spendel, Dominik Śliwa, Nikodem Skupin - Aleksander Paulewicz (75' Maciej Bańbuła), Dawid Dudek (60' Piotr Machaczek), Maciej Mirowski
żółta kartka: Moczek sędziował: Adrian Froehlich
źródło: własne |