| Antoni Burkiewicz wypożyczony do Polonii Bytom |
| Wpisany przez cloner |
| poniedziałek, 11 sierpnia 2025 19:20 |
|
17-letni pomocnik Antoni Burkiewicz został na sezon 2025/2026 wypożyczony z Rakowa Częstochowa do Polonii Bytom - poinformował przed chwilą klub za pośrednictwem oficjalnej strony www. Młody zawodnik rundę wiosenną poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w III-ligowym Podhalu Nowy Targ, dla którego w 9 ligowych meczach strzelił aż 4 gole (+ 2 gole w barażach). Witamy w Bytomiu i życzymy powodzenia!
|
/p>


