| Info wyjazdowe: kierunek Siedlce! |
| Wpisany przez cloner |
| poniedziałek, 11 sierpnia 2025 17:55 |
|
Już w najbliższą niedzielę, tj. 17 sierpnia o godzinie 19:30 Polonia Bytom zagra w Siedlcach z miejscową Pogonią w ramach 5. kolejki piłkarskiej II ligi. Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom organizuje wyjazd na ten mecz, wszyscy jedziemy autokarami, a całkowity koszt (bilet + przejazd) wynosi 159 złotych! Zapisy oczywiście w siedzibie SKK PB oraz na dzielnicach.
|
/p>



