|
Wpisany przez cloner
|
|
poniedziałek, 11 sierpnia 2025 14:45 |
|
W rozegranym wczoraj meczu 1. kolejki piłkarskiej Klasy Okręgowej (grupa śląska I), Polonia II Bytom przegrała u siebie ze Startem Sierakowice 1-0 (1-0). Gola na wagę trzech punktów dla gości strzelił w 15 minucie Marco Rapsiewicz. W zespole "Królowej Śląska", której trenerem jest Krzysztof Hałgas wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny, m.in. Klaudiusz Mazur, Dominik Konieczny, Dawid Szwiec czy Patryk Stefański.
Polonia II Bytom: Klaudiusz Mazur (60' Aleksander Kublik) - Jordi Cavalera (46' Przemysław Chudecki), Jakub Szymański (46' Filip Gil), Dawid Szwiec (46' Robert Chwastek) - Patryk Stefański (60' Aleksander Paulewicz), Dominik Konieczny (60' Maciej Bańbuła), Dominik Śliwa (46' Kamil Gromadzki), Jakub Spendel - Nikodem Skupin, Dawid Dudek, Maciej Mirowski
żółta kartka: Aleksander Kublik sędziował: Mateusz Poranek z Rudy Śląskiej
źródło: własne |