|
W zakończonym przed godziną meczu 4. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom niestety przegrała u siebie ze Stalą Rzeszów 1-0 (1-0). Gola na wagę trzech punktów dla gości strzelił w 22 minucie MVP spotkania, Brazylijczyk Jonathan Júnior. Podopieczni trenera Marka Zuba od 45 minuty grali w osłabieniu, za brutalny faul czerwoną kartkę otrzymał Dominik Gujda, niestety zespół trenera Łukasza Tomczyka atakował zbyt wolno, waląc "głową w mur", gdyż rywale bronili się drugie 45 minut praktycznie całym zespołem w swoim polu karnym.
Polonia Bytom: Axel Holewiński - Grzegorz Szymusik, Oskar Krzyżak, Oleksandr Azatskyi - Jakub Apolinarski (46' Kacper Michalski), Mikołaj Łabojko (52' Kacper Terlecki), Tomasz Gajda, Krzysztof Wołkowicz (62' Lucjan Zieliński) - Jakub Arak (62' Jean Franco Sarmiento), Kamil Wojtyra, Konrad Andrzejczak (69' Oliwier Kwiatkowski)
Stal Rzeszów: Marek Kozioł - Patryk Warczak, Vladislav Krasovskiy, Michał Synoś, Ksawery Kukułka - Szymon Łyczko (69' Dominik Połap), Karol Łysiak, Szymon Kądziołka (82' Oliwier Sławiński), Dominik Gujda, Krystian Wachowiak - Jonathan Júnior (90' Kacper Masiak)
żółte kartki: Michalski, Gajda, Terlecki - Łyczko, Krasowskij, Jonathan Júnior czerwona kartka: Dominik Gujda (45' Stal, za brutalny faul) sędziował: Filip Kaliszewski z Gdańska widzów: 803
źródło: własne |