/p>

PIERWSZY ZESPÓŁ

AUDIO/VIDEO

STATS

 

statystyka

Polonia Bytom zgłosiła zespół rezerw!
Wpisany przez cloner   
piątek, 08 sierpnia 2025 14:12

Kilka, jeśli nie kilkanaście dni temu, BS Polonia Bytom zgłosiła do seniorskich rozgrywek pod egidą PZPN-u drużynę rezerw, która będzie występować w Klasie Okręgowej (śląska liga III). Wczoraj klub oficjalnie o tym fakcie poinformował, w komunikacie czytamy że reaktywacja drużyny nastąpiła z myślą o Akademii, jest to o tyle zastanawiające że drużynę rezerw "Królowa Śląska" posiadała jeszcze w sezonie 2023/2024 (w Klasie A). Czekamy na więcej informacji ze strony klubu, obecnie wiadomo że do rozgrywek zgłoszeni zostali m.in. bramkarz Karol Szymkowiak czy obrońca Remigiusz Szywacz. Pierwszy mecz rezerwy mają w planie zagrać 10 sierpnia (tj. niedziela) ze Startem Sierakowice.


źródło: własne