| Alan Karwel zawodnikiem rezerw Rekordu Bielsko-Biała |
| Wpisany przez cloner |
| czwartek, 07 sierpnia 2025 20:26 |
|
18-letni środkowy obrońca Alan Karwel, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu znajdował się kadrze pierwszego zespołu Polonii Bytom, został nowym zawodnikiem rezerw Rekordu Bielsko-Biała, które w sezonie 2025/2026 będą występować w V lidze (grupa śląska II). Młody defensor w poprzednim sezonie w barwach "Królowej Śląska" występował jedynie w juniorskich rozgrywkach A1 (19 spotkań, 2 gole).
|
/p>


