|
Wpisany przez cloner
|
|
wtorek, 05 sierpnia 2025 19:59 |
|
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu rundy wstępnej Pucharu Polski, Polonia Bytom rozgromiła u siebie III-ligowe rezerwy Zagłębia Lubin aż 7-1 (3-0). Dla niebiesko-czerwonych do siatki dziś trafiali: Oliwier Kwiatkowski w 6 i 62 minucie, Jean Franco Sarmiento w 38 minucie, Jakub Arak w 40 minucie, Kamil Wojtyra w 60 minucie oraz Konrad Andrzejczak 66 i 68 minucie, natomiast honorowego gola dla gości strzelił w 61 minucie meczu Dominik Gregorski. Teraz czekamy na losowanie par I rundy, która zostanie rozegrana 24 września.
Polonia Bytom: Klaudiusz Mazur - Jordi Calavera, Dawid Szwiec, Jakub Szymański - Kacper Michalski (58' Jakub Apolinarski), Kacper Terlecki, Dominik Konieczny (58' Tomasz Gajda), Lucjan Zieliński (58' Krzysztof Wołkowicz) - Jean Franco Sarmiento (46' Konrad Andrzejczak), Jakub Arak (58' Kamil Wojtyra), Oliwier Kwiatkowski
Zagłębie II Lubin: Mateusz Dubrowski - Maksymilian Maćkowiak, Mateusz Bondarenko, Jeremi Osuch, Alan Bębas - Michał Wcisło, Oskar Droździk (53' Seweryn Marek), Hubert Adamczyk (61' Kacper Kaczmarek), Ludvig Fritzson, Patryk Kusztal (70' Patryk Sobolewski) - Franciszek Antkiewicz (46' Dominik Gregorski)
czerwona kartka: Mateusz Bondarenko (36' Zagłębie II) sędziował: Aleksander Kozieł z Kielc widzów: 654
źródło: własne/poloniabytom.com.pl |