| Miłosz Szubert zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry |
| Wpisany przez cloner |
| wtorek, 05 sierpnia 2025 11:41 |
|
18-letni boczny obrońca/pomocnik Miłosz Szubert, który w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu występował na zasadzie wypożyczenia w IV-ligowym Gwarku Ornontowice (15 spotkań), przeszedł na stałe z Polonii Bytom do Gwarka Tarnowskie Góry - poinformował spadkowicz z III ligi za pośrednictwem swoich oficjalnych mediów społecznościowych. Młody zawodnik zdążył już zadebiutować w miniony weekend w IV-ligowcu.
|
/p>


