|
Wpisany przez cloner
|
|
wtorek, 05 sierpnia 2025 11:09 |
|
32-letni pomocnik Dawid Krzemień zostaje na dłużej z Polonią Bytom, jego kontrakt uległ automatycznemu przedłużeniu o 2 lata po awansie "Królowej Śląska" do Betclic I ligi, nasz wychowanek został jednocześnie ponownie wypożyczony do Szombierek Bytom, które awansowały do IV ligi. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu dla "Zielonych" rozegrał 4 ligowe mecze, strzelił w nich 2 gole, w obecnych rozgrywkach zdążył też już zagrać, w wygranym meczu 1. kolejki przeciwko Przemszy Siewierz.
źródło: własne |