Cracovia - Polonia Bytom 1-2!
sobota, 17 października 2009 16:46
Polonia Bytom znowu wygrywa! Tym razem zespół Jurija Szatałow pokonał w Sosnowcu Cracovię 2-1! Dla podopiecznych Oresta Lenczyka gola w 34 minucie strzelił Mariusz Sacha, w 42 minucie wyrównał Grzegorz Podstawek po dośrodkowaniu Marka Bažíka, decydującą bramkę wbili sobie gospodarze sami, a dokładnie Piotr Polczak, w 83 minucie spotkania.

Bramki: Mariusz Sacha w 34 minucie - Grzegorz Podstawek w 42 minucie, Piotr Polczak w 83 minucie (samobój)

Cracovia: Cabaj - Sasin, Polczak, Tupalski, Derbich - Pawlusiński, Klich (73' Karcz), Szeliga, Sacha (86' Grzegorzewski) - Goliński (55' Baran) - Matusiak

Polonia: Skaba - Hricko, Kulpaka, Killar, Nowak - Barčík (65' Trzeciak), Sawala, Grzyb, Radzewicz (82' Tomasik) - Bažík - Podstawek (65' Zieliński)

Żółta kartka: Pawlusiński.

Sędziował Marcin Szulc z Warszawy

Widzów: 200

Grzegorz Podstawek, najlepszy strzelec zespołu, udziela w przerwie meczu wywiadu