PTS Rodło Górniki - Polonia II Bytom 4-1 (0-1)
niedziela, 26 maja 2024 14:44

W rozegranym w minioną środę, zaległym meczu 16. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała na wyjeździe z Rodłem Górniki 1-4 (1-0). Dla drużyny rezerw gola strzelił Kacper Wosz w 26 minucie, natomiast dla gospodarzy trafiali: Mateusz Haraziński w 74 i 90 minucie, Michał Kocek w 91 minucie oraz Łukasz Więcek w 96 minucie spotkania. Warto nadmienić, że niebiesko-czerwoni od 71 minuty grali w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Seweryn Mazak.

Polonia II Bytom: Seweryn Mazak - Piotr Cichy (65' Przemysław Więcek), Oskar Jaworski, Wiktor Jończyk, Filip Kręgiel, Szymon Mościński, Jan Pachoński (20' Yaroslav Yuzva), Adam Stefaniuk (70' Jakub Rybacki), Kacper Wosz (65' Oskar Kurzak), Ksawery Szarata, Cezary Wroniszewski (46' Paweł Stożek)

żółte kartki: Osmańczyk - Mazak, Szarata
czerwona kartka: Mazak w 71 minucie
sędziował: Zenon Chudy z Bytomia