Polonia Bytom - Lech II Poznań 3-0 (1-0)
niedziela, 26 maja 2024 14:19

W rozegranym wczoraj meczu 34. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z Lechem II Poznań 3-0 (1-0), dzięki czemu zapewniła sobie prawo gry w barażach o I ligę. Dla niebiesko-czerwonych bramki wczoraj strzelali: Tomasz Gajda w 8 minucie, Patryk Romanowski w 50 minucie oraz Kamil Wojtyra w 64 minucie spotkania. Goście kończyli mecz w osłabieniu, gdyż w 45 minucie czerwoną kartkę otrzymał Bartosz Tomaszewski. Brawa dla zespołu za ważne zwycięstwo, teraz czas na baraż, z KKS-em 1925 Kalisz

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Michał Bedronka, Adrian Piekarski, Dominik Konieczny - Patryk Romanowski, Daniel Ściślak, Tomasz Gajda (68' Dawid Krzemień), Dawid Brzozowski (58' Michał Szmigiel) - Konrad Andrzejczak (73' Sebastian Steblecki), Kamil Wojtyra (73' Dawid Wolny), Lucjan Zieliński (68' Filip Żagiel)

Lech II Poznań: Mateusz Mędrala - Maciej Orłowski (64' Maksym Pietrzak), Bartosz Tomaszewski, Maciej Wichtowski, Michał Gurgul - Maksym Czekała (70' Patryk Olejnik), Jan Niedzielski (46' Igor Kornobis), Tomasz Cywka, Aleksander Nadolski (60' Norbert Pacławski), Kacper Orzechowski - Filip Szymczak (70' Sammy Dudek)

żółte kartki: Bedronka - Tomaszewski
czerwona kartka: Bartosz Tomaszewski (45', Lech II, za drugą żółtą)
sędziował: Szymon Łężny z Kluczborka