/p>

Damian Seweryn w Polonii?
Wpisany przez cloner   
wtorek, 02 grudnia 2008 00:02
Pojawiły się plotki, że w czasie przerwy zimowej, Polonię Bytom miałby wzmocnić pomocnik Odry Wodzisław Śląski, Damian Seweryn. Sam piłkarz twierdzi, że pierwszeństwo przy nowym kontrakcie ma Odra, ale oferty z innych klubów ekstraklasy także napływają.

Damian Seweryn obecnie w Odrze Wodzisław pełni rolę rezerwowego. Praktycznie pojawią się na boisku w każdym spotkaniu. Jego przyszłość pozostaje nadal niewiadomą, albowiem wygasa mu kontrakt z końcem 2008 roku.

"W niedzielę odbyłem rozmowę z trenerem Ryszardem Wieczorkiem. Zasygnalizował mi, że widzi moją osobą w zespole na rundę wiosenną, może nawet na przyszły sezon. Pod koniec bieżących rozgrywek mamy usiąść przy stole i porozmawiać o mojej przyszłości. Nie ukrywam, że na rynku transferowym coś w ostatnich dniach ruszyło. Nie chcę jeszcze mówić o szczegółach. Pierwszeństwo ma Odra, chcę z działaczami przeprowadzić wstępne rozmowy, zobaczymy co z tego wyjdzie" - mówi Seweryn.

Nieoficjalnie mówi się, że Polonia Bytom zainteresowana jest pozyskaniem szybkiego piłkarza. Szkoleniowiec niebiesko-czerwonych, Marek Motyka współpracował niegdyś z Sewerynem za czasów wspólnego pobytu w Górniku Zabrze. Jeżeli 29-latek nie dogada się z Odrą to będzie do pozyskania zupełnie za darmo.źródło: własne/pilkanozna.pl