Polonia Bytom - Skra Częstochowa 2-2 (1-1)
sobota, 17 lutego 2024 20:07

W zaległym meczu 20. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała u siebie ze Skrą Częstochowa 2-2 (1-1). Dla zespołu Łukasza Tomczyka w 24 minucie strzelanie rozpoczął Tomasz Gajda, niestety w 42 minucie wyrównał nowy snajper gości Maciej Mas i do przerwy był remis. Początek drugiej połowy był dość chaotyczny, dlatego trener niebiesko-czerwonych zdecydował się wpuścić na boisko po godzinie gry Konrada Andrzejczaka i Kamila Wojtyrę. I to był strzał w dziesiątkę, gdyż już w 64 minucie przepięknym uderzeniem popisał się ten pierwszy. Niestety niebiesko-czerwoni znów zbyt mocno się cofnęli, mimo kilku sytuacji to goście uratowali remis, w ostatniej akcji meczu, bodajże już w 96 minucie spotkania gola na 2-2 zdobył ponownie Maciej Mas. I podział punktów stał się faktem...

Polonia Bytom: Karol Szymkowiak - Jakub Pochcioł, Adrian Piekarski, Michał Bedronka - Patryk Romanowski (90' Dawid Brzozowski) - Szymon Jopek, Tomasz Gajda, Michał Szmigiel - Lucjan Zieliński (84' Daniel Ściślak), Dawid Wolny (62' Kamil Wojtyra), Filip Żagiel (62' Konrad Andrzejczak)

Skra Częstochowa: Jakub Rajczykowski - Mateusz Winciersz, Filip Nawrocki, Paweł Kucharczyk (81' Mateusz Bartosiak), Olivier Wypart, Tobiasz Kubik (73' Mateusz Maćkowiak) - Przemysław Sajdak, Jakub Niedbała (73' Paweł Kołodziejczyk), Mikołaj Łabojko, Jan Ciućka (76' Mateusz Kaczmarek) - Maciej Mas

żółte kartki: Żagiel, Szmigiel, Jopek - Łabojko
sędziował: Paweł Horożaniecki z Żar