Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice 1-1 (1-1)
niedziela, 29 października 2023 19:38

W rozegranym wczoraj meczu 15. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zremisowała u siebie z Chojniczanką Chojnice 1-1 (1-1). Dla podopiecznych Łukasza Tomczyka gola w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił Michał Bedronka, natomiast dla gości do siatki trafił w 36 minucie Antoni Prałat. Rywale kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż w 56 minucie czerwoną kartkę otrzymał Sebastian Szczytniewski, niestety mimo bardzo wielu prób, niebiesko-czerwonym nie udało się zdobyć kolejnej bramki. Tym samym, zawodnicy "Królowej Śląska" spadli na 17. pozycję w ligowej tabeli. Spotkanie rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem, z powodu problemów technicznych.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Michał Bedronka, Adrian Piekarski, Norbert Radkiewicz (80' Krzysztof Ropski) - Patryk Stefański, Szymon Jopek, Dominik Konieczny, Igor Ławrynowicz - Lucjan Zieliński (64' Konrad Andrzejczak), Dawid Wolny, Daniel Ściślak

Chojniczanka Chojnice: Damian Primel - Grzegorz Szymusik, Tomasz Boczek, Andrias Edmundsson, Sebastian Szczytniewski - Marcin Kozina (75' Dominik Banach), Oskar Paprzycki, Wojciech Szumilas, Damian Nowacki (84' Sebastian Golak), Antoni Prałat (75' Tomasz Mikołajczak) - Piotr Giel (62' Czesław Raburski)

żółte kartki: Stefański, Piekarski - Szczytniewski, Banach
czerwona kartka: Sebastian Szczytniewski (56' za drugą żółtą)
sędziował: Patryk Świerczek z Brzeska
widzów: ok 500