Polonia II Bytom - Ruch II Radzionków 3-7 (3-1)
poniedziałek, 23 października 2023 18:39

W rozegranym wczoraj meczu 10. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała u siebie w derbowym pojedynku z Ruchem II Radzionków3-7 (3-1). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Mateusz Młynarczyk w 5 minucie, Grzegorz Ochwat w 24 minucie oraz Patryk Kurzydło w 44 minucie spotkania, natomiast dla gości trafiali: Michał Szromek w 9 i 74 minucie, Szymon Turczyn w 46 minucie, Kacper Sadlak w 48 i 54 minucie, Paweł Leksy (gol samobójczy) w 56 minucie oraz Damian Dudziński 65 minucie spotkania. Wstyd.

Polonia II Bytom: Karol Szymecki - Michał Szmigiel, Dominik Konieczny (46' Dominik Śliwa), Paweł Leksy, Marcin Lazaj - Cezary Wroniszewski, Dawid Dudek (65' Adam Stefaniuk), Mateusz Młynarczyk - Patryk Kurzydło (46' Dorian Olejniczak), Grzegorz Ochwat, Mateusz Puczyło

żółte kartki: Szmigiel - Szromek
sędziował: Adrian Froehlich

źródło: własne/akademia.bspb.pl