(Nie) Spodziewana porażka z Bytovią
środa, 23 września 2009 18:56
Piłkarze Polonii Bytom są sprawcami chyba największej sensacji spośród wszystkich dotychczasowych spotkań w 1/16 finału Remes Pucharu Polski przegrywając z III-ligową Bytovią Bytów 2-1. Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych strzelił w 70 minucie Piotr Kulpaka.

Bramki: Piotr Łapigrowski w 14 minucie, Sławomir Pufelski w 59 minucie - Piotr Kulpaka w 70 minucie

Piłkarze Polonii Bytom podczas wczorajszego treningu w Bytowie

Bytovia: Mateusz Oszmaniec - Dariusz Kasperowicz, Tomasz Cierson, Maciej Maciejewski, Przemysław Jóźwiak, Piotr Łapigrowski, Artur Kobiella, Sławomir Pufelski, Michał Wirkus (66' Grzegorz Kraska), Krystian Stanios (58' Karol Sadzik), Krzysztof Bryndal (77' Tomasz Ciemniewski).

Polonia: Andrzej Olszewski - Adrian Basta, Piotr Kulpaka, Krzysztof Strugarek, Marcin Radzewicz - Jacek Trzeciak, Vasilije Prodanović, Wojciech Mróz, Ireneusz Kowalski (46' Povilas Lukšys), Piotr Tomasik - Łukasz Ślifirczyk (68' Mateusz Dreszer).

żółte kartki: Tomasik, Kulpaka.

sędziował: Piotr Wasielewski z Kalisza.

źródło: własne/90minut.pl