PP: Pogoń II Szczecin vs Polonia Bytom 1-4 (1-2)
czwartek, 28 września 2023 18:56

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski, Polonia Bytom bardzo pewnie wygrała na wyjeździe z III ligowymi rezerwami Pogoni Szczecin4-1 (2-1). Dla podopiecznych tymczasowego trenera Łukasza Tomczyka gole dziś strzelali: Lucjan Zieliński w 21 minucie, Patryk Stefański w 36 minucie, Dawid Wolny w 48 minucie oraz Dawid Krzemień w 90 minucie spotkania (z rzutu karnego), natomiast dla gospodarzy honorowe trafienie zanotował w 42 minucie Adam Frączczak (z rzutu karnego). Brawa dla drużyny za awans do kolejnej rundy PP! A rywala, z którym to niebiesko-czerwoni się zmierzą poznamy już jutro.

Pogoń II Szczecin: Axel Holewiński - Dawid Fornalik (22' Borys Freilich), Bartosz Urbaniak, Jędrzej Góral, Gracjan Hyl - Dawid Kroczek (66' Amin Doustali), Kacper Gołębiewski, Błażej Starzycki (66' Marcel Broniewski), Kamil Jakubczyk, Mateusz Bąk (66' Krystian Chromiński) - Adam Frączczak (76' Kamil Rutowski)

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz (73' Adrian Piekarski), Igor Ławrynowicz (67' Łukasz Zejdler) - Szymon Jopek, Daniel Ściślak, Tomasz Gajda (73' Dawid Krzemień), - Patryk Stefański (72' Konrad Andrzejczak), Dawid Wolny (67' Krzysztof Ropski), Lucjan Zieliński

żółte kartki: Fornalik, Bąk, Chromiński - Jopek, Stefański, Radkiewicz
sędziował: Aleksander Borowiak z Poznania

źródło: własne/poloniabytom.com.pl