Polonia II Bytom - TSPN Nadzieja Bytom 3-5 (2-2)
poniedziałek, 18 września 2023 19:55

W rozegranym wczoraj meczu 5. kolejki piłkarskiej Klasy A grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała u siebie z TSPN Nadzieją Bytom 3-5 (2-2). Dla naszego zespołu gole strzelali: Dorian Olejniczak w 35 minucie oraz Dawid Wolny w 44 i 89 minucie, natomiast dla rywali strzelali: Janusz Barański w 22 i 67 minucie, Denis Sojka w 42 i 71 minucie, Witold Cierlica w 48 minucie. Podopieczni Pawła Leksego zajmują obecnie 8. miejsce w ligowej tabeli, z 5 punktami straty do lidera rozgrywek.

Polonia II Bytom: Karol Szymecki (46' Paweł Zagórski) - Yaroslav Yuzva (46' Kacper Cierpioł), Olaf Sondaj, Daniel Sroka (46' Marcin Ślusarczyk), Dominik Śliwa (61' Przemysław Więcek) - Artur Gajewski, Wiktor Jończyk, Mateusz Młynarczyk - Szymon Mościński, Dawid Wolny, Dorian Olejniczak (65' Patryk Kurzydło)

żółte kartki: Olaf Sondaj - Kamil Wójcik
sędziował: Wojciech Plesz z Tarnowskich Gór