Polonia Bytom - ŁKS II Łódź 2-1 (1-0)
niedziela, 17 września 2023 21:45

W meczu 9. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom odniosła dziś pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością! Podopieczni trenera Adam Burka wygrali z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego 2-1 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych gole strzelali: Krzysztof Ropski w 23 minucie, podwyższył na 2-0 w 73 minucie... trafieniem samobójczym Aleksander Ślęzak, natomiast w 78 minucie honorowego gola dla gości zdobył Nelson Balongo. Brawa dla drużyny za ważne 3 punkty!

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik, Adrian Piekarski, Norbert Radkiewicz (46' Michał Bedronka), Łukasz Zejdler - Dominik Konieczny (76' Szymon Jopek), Igor Ławrynowicz (75, Michał Szmigiel), Tomasz Gajda - Filip Żagiel, Krzysztof Ropski (89' Grzegorz Ochwat), Patryk Stefański (59' Daniel Ściślak)

ŁKS II Łódź: Michał Kołba - 2. Mateusz Bąkowicz, Aleksander Ślęzak, Vahe Mnatsakanyan (84' Igor Lambrecht), Jowin Radziński (46' Marcel Wszołek) - Grzegorz Glapka, Adrian Małachowski (69' Jakub Pawłowski), Ricardo Gonçalves do Nascimento (69' Yūya Kamon), Jan Łabędzki, Anton Fase (69' Jędrzej Zając) - Nelson Balongo

żółte kartki: Radkiewicz, Żagiel - Glapka, Małachowski, Gonçalves do Nascimento
sędziował: Paweł Horożaniecki z Żar