Górnik Bobrowniki Śląskie - Polonia II Bytom 3-6 (2-4)
sobota, 09 września 2023 20:45

W rozegranym dziś meczu 4. kolejki piłkarskiej Klasy A, grupy Bytom, Polonia II Bytom wygrała na wyjeździe z dotychczasowym liderem rozgrywek Górnikiem Bobrowniki Śląskie6-3 (4-2). Dla zespołu Pawła Leksego gole strzelali: Lucjan Zieliński w 9, 15 i 75 minucie, Mateusz Młynarczyk w 44 minucie, Adam Stefaniuk w 25 minucie oraz Szymon Mościński w 72 minucie, natomiast dla gospodarzy trafiali: Karol Banaś w 27 minucie, Szymon Rybak w 37 minucie oraz Filip Lindner w 70 minucie spotkania.

Polonia II Bytom: Przemysław Drohobycki - Yaroslav Yuzva, Ksawery Szarata (50' Przemysław Więcek), Szymon Jopek, Patryk Kurzydło - Artur Gajewski, Mateusz Młynarczyk, Adam Stefaniuk - Piotr Cichy (70' Szymon Mościński), Mateusz Puczyło (46' Olaf Sondaj), Lucjan Zieliński

żółte kartki: Kamil Banaś, Tamala, Karol Banaś - Młynarczyk
sędziował: Bartosz Niewiadomski