PP: Polonia II Bytom - Orzeł Miedary 0-10 (0-2)
środa, 06 września 2023 11:06

W rozegranym wczoraj meczu II rundy Pucharu Polski podokręgu Bytom, Polonia II Bytom przegrała u siebie z IV-ligowym LKS-em Orzeł Miedary0-10 (0-2). Różnica klas była widoczna gołym okiem, w dodatku w barwach naszych rezerw zabrakło wielu graczy, którzy występowali we wcześniejszych spotkaniach, zabrakło też choćby jednego gracza z pierwszej drużyny. Dla Orła gole strzelali: Wojciech Popiel w 24 i 65 minucie, Karol Kajda w 35, 49 i 58 minucie, Arnold Imiołczyk w 61 minucie, Mateusz Urbański w 75 i 84 minucie, Paweł Daszkiewicz w 81 minucie oraz Wojciech Kotalczyk w 88 minucie. Rywalem zespołu z Miedar w 1/4 finału będzie Silesia Miechowice.

Polonia II Bytom: Karol Szymecki - Dominik Śliwa, Damian Dudek, Ksawery Szarata (46' Oskar Jaworski), Paweł Leksy - Szymon Mościński (46' Olaf Sondaj), Cezary Wroniszewski, Kacper Cichy - Wiktor Jończyk, Kacper Cierpioł, Dorian Olejniczak.

sędziował: Kamil Kos