Polonia Bytom - Pogoń Siedlce 1-1 (0-0)
niedziela, 03 września 2023 18:28

W rozegranym wczoraj meczu 7. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała u siebie z Pogonią Siedlce 1-1 (0-0). Dla niebiesko-czerwonych bramkę strzelił w 64 minucie Dawid Wolny (z rzutu karnego), natomiast dla gości wyrównał w 90 minucie Lukáš Hrnčiar. Spotkanie, które było ligową inauguracją nowego boiska treningowego przy ul. Piłkarskiej, okazało się niestety organizacyjną porażką.

Polonia Bytom: Eryk Mirus - Dominik Budzik (78' Filip Żagiel), Michał Bedronka, Adrian Piekarski, Łukasz Zejdler - Dominik Konieczny, Łukasz Piontek (78' Igor Ławrynowicz), Tomasz Gajda (90' Dawid Krzemień) - Konrad Andrzejczak (78' Daniel Ściślak), Dawid Wolny (85' Grzegorz Ochwat), Patryk Stefański

Pogoń Siedlce: Jakub Burek - Przemysław Misiak, Ernest Dzięcioł (46' Dawid Burka), Tomasz Lewandowski, Robert Majewski, Krystian Miś (72' Hubert Derlatka) - Damian Szuprytowski (80' Mateusz Majewski), Lukáš Hrnčiar, Jakub Sinior (80' Danny Babor), Piotr Pyrdoł (65' Bartosz Wicenciak) - Cezary Demianiuk

żółte kartki: Piekarski, Wolny, Stefański, Gajda - Dzięcioł, Misiak, Hrnčiar, R.Majewski, Szuprytowski
sędziował: Patryk Świerczek z Brzeska